Müşterilerimize Güneş Enerji Santral Çözümleri Sunuyoruz

Çatı & Zemin; Çelik, Alüminyum Konstrüksiyon Sistemleri

HAKKIMIZDA

Belenler Enerji 20 yıllık çelik sektöründeki tecrübesini güneş enerjisi sektörüne yansıtarak paydaşlarına güneş enerjisi sistemlerine yönelik konstrüksiyon konusunda uçtan uca çözüm sunmaktadır. Projelendirme aşamasından üretim aşamasına kadar olan tüm süreçler firmamızın kendi bünyesinde bulundurduğu konusunda uzman kadro ile tasarlamaktadır. Çelik konstrüksiyon aksamları Belenler Enerji’nin Kdz. Ereğli’de bulunan fabrikasındaki rollform hattında üretilmektedir. Alüminyum profil konusunda yerli ve yabancı çözüm ortaklarımızla birlikte en uygun çözümü paydaşlarımıza sunuyoruz.

Belenler Enerji, tüm süreçlerin kendi bünyesindeki uzman kadro ile çözülmesi sayesinde proje yönetimi, ürün kalitesi ve proje zamanlaması açısından oldukça başarılı olmaktadır.

Bu zamana kadar Güneş Enerjisine yönelik zemin ve çatı sistemleri olmak üzere onlarca projeye çelik ve alüminyum konstrüksiyon konusunda çözüm ortağı olduk ve olmaya devam ediyoruz.

Rollform hattında her tür C, Z, U ve Omega profilleri üretilebilmektedir. Yoğun bir şekilde güneş enerjisi sektörüne yönelik olarak çeşitli ebatlarda projeye özgün C profil üreten işletmemiz talep edilmesi halinde minimum sipariş koşullarına göre istenilen ürünleri de üretilebilmektedir. İşletmemizin günlük kapasitesi 50 MT’ nin üstüne çıkabilmektedir.

Sektöre yönelik Çelik ve Alüminyum profil çözümlerimizle paydaşlarımızla birlikte büyümeye devam ediyoruz.

ÜCRETSİZ FİZİBİLİTE

Çatınıza Güneş Enerji Santrali Kurmak mı istiyorsunuz? Ücretsiz Fizibilite ve Teklif için Bize başvurun,

      http://www.belenlerenerji.com/wp-admin/admin.php?page=wpcf7&post=3360&action=edit#TB_inline?width=900&inlineId=tag-generator-panel-email&width=753&height=532